Przyczepy kempingowe - Sprzedaż Skup - Gdynianka.pl


Przyczepy kempingowe - Sprzedaż Skup

Nasza firma znajduje się w województwie pomorskim w okolicach trójmiasta - 10 km od Gdyni lub Gdańska. Od początku specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży przyczep kempingowych z Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec. Sprowadzane przyczepy pochodzą od osób prywatnych, co wpływa na ich bardzo dobry stan.
Posiadając przyczepę kempingową można spontanicznie wyruszyć na krótszy lub dłuższy urlop bez wcześniejszej rezerwacji pobytu. Sami Państwo decydujecie kiedy i gdzie chcielibyście pojechać. Na każdy wyjazd zabierzecie Państwo również swojego ukochanego pupila (pies, kot lub inny zwierzak) nie martwiąc się, że będzie on pod czyjąś opieką podczas waszej nieobecności lub niemile widziany w miejscu waszego wypoczynku.
Jedną z wielu zalet przyczep kempingowych jest to że możecie z nimi zwiedzać różne zakątki Polski i innych krajów jak również może służyć stacjonarnie na waszej działce.

Przyczepy kempingowe w zależności od modelu wyposażone są w: sypialnie dla 2-3-4-5 osób a w niej szafa ubraniowa i inne małe i duże szafki oraz ogrzewanie gazowe lub elektryczne. Łazienka ( toaleta,prysznic,umywalka), kuchnia (lodówka,kuchenka,piekarnik,opiekacz,zlew) z wodą ciepłą i zimną.Każda przyczepa posiada zasilanie 12V i 220V i instalacje gazową i wodną W oknach rolety i moskitiery.Większość przyczep wyposażona jest w przedsionek o powierzchni przyczepy który możemy dodatkowo wykorzystać jako schowek na rowery,sprzęt sportowy bądź dużą jadalnie.

Gdy już Państwo do nas dotrą, chętnie pomożemy w doborze przyczepy do Państwa potrzeb jak również udzielimy instruktarzu obsługi wszystkich urządzeń.Oferujemy transport przyczep, zimowanie. Każda z przyczep jest jezdna więc na Państwa życzenie oferujemy możliwość zakupu przyczepy już zarejestrowanej i zabranie jej osobiście.

http://przyczepykempingowe.net.pl/

Kategoria Motoryzacja
Cena -
Lokalizacja Trójmiasto - Gdynia, Gdańsk, Sopot - cała polska
Imię Lech
Email przyczepykempingowe@interia.eu
Telefon 504687407
Powrót