Gdynia na Spotlight Hotel Investment Poland & CEE

Jak będzie kształtował się rynek inwestycji hotelowych w najbliższych latach? Jak stale przyciągać uwagę inwestorów? Nad tym zastanawiają się uczestnicy 5. edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. To największe w Europie Środkowo – Wschodniej spotkanie sieci hotelowych, deweloperów i przedstawicieli miast z regionu. Jednym z tematów był także potencjał rozwojowy i inwestycyjny polskich i europejskich kurortów i miejscowości. W konferencji uczestniczy wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała.
250 uczestników i 50 prelegentów bierze udział w konferencji 5. edycji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. To inwestorzy, członkowie zarządów sieci hotelowych, instytucje finansujące, deweloperzy, osoby z sektora real estate, prawnicy, przedstawiciele polskich i zagranicznych miast oraz kurortów, marki hotelowe, architekci oraz firmy doradcze. Wspólnie zastanawiają się, jaka jest przyszłość rynku inwestycji hotelowych w perspektywie najbliższych 5-10 lat.
Konferencja rozpoczęła się we wtorek, 12 czerwca i potrwa do środy, 13 czerwca. Odbywa się w hotelu InterContinental w Warszawie. Spotkanie jest podzielone na 10 sesji tematycznych. Uczestnicy rozmawiają m.in. na temat trendów, kierunków i zagrożeń inwestycyjnych na rynku hotelowym, finansów, rozwoju branży hotelarskiej czy o rynku inwestycji. Przy okazji mogą się też zapoznać z tym, jak wygląda rynek hotelowy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Gdynia jest partnerem konferencji. Nasze miasto na spotkaniu reprezentuje wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała. Jako panelistka uczestniczyła w sesji o nazwie City, która była poświęcona miastom o potencjale rozwojowym i inwestycyjnym. Gdynia została tam przedstawiona jako miasto otwarte na nowe inwestycje hotelowe. Podczas dyskusji oraz w części wystawienniczej konferencji każdy mógł się zapoznać z tym, co oferuje nasze miasto.
– Gdynia to miasto spotkań i najwyższej jakości usług turystycznych. Nasza oferta skierowana jest do turystów krajowych i zagranicznych, głównie skandynawskich ze Szwecji i Finlandii – mówiła podczas konferencji Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się m.in.: Saija Kekkonen – dyrektor zarządzająca w grupie hotelowej Best Western, Laurent Bonnefous z B&B Hotels, Magdalena Sekutowska – dyrektor ds. rozwoju w sieci hoteli Hilton Worldwide, Janusz Mitulski – dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego w Marriott International, Simon Kronberger – zastępca dyrektora w Christie & Co., Adam Konieczny – dyrektor ds. rozwoju w Louvre Hotels Group czy Liutauras Vaitkevicius – główny menadżer  w Good Hotel w Londynie.
Konferencja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE to największe w Europie Środkowo – Wschodniej spotkanie inwestorów, sieci hotelowych, deweloperów i przedstawicieli miast z regionu. Jest polem do wymiany doświadczeń między uczestnikami i do wzajemnych inspiracji.

Powstanie największy na świecie system rowerów elektrycznych
Gdyńscy gimnazjaliści najlepsi w województwie
248 mln na rozwój gdyńskiego portu
Dzień Muzealnika #wGdyni
Kibicujmy razem na Chwarznie-Wiczlinie!