Jack White 6 października zagra w Gdyni

Jack White, czołowa postać światowej sceny rockowej, przyjedzie do Polski na cztery wyjątkowe koncerty. Artysta w dniach 6-10 października wystąpi w Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie.
Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej.
Szanse zobaczenia Jacka White’a dostaną właściwie wszyscy zainteresowani, muzyk pojawi się aż w czterech miastach. W Gdyni artysta zagra 6 października w gdyńskiej Arenie; 7 października w poznańskiej Hali nr 2 MTP; 9 października na warszawskim Torwarze, a cały tour zakończy 10 października w krakowskiej Tauron Arenie Kraków.

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny, szef wytwórni Third Man Records. Jest laureatem 12 nagród Grammy, wielkim entuzjastą płyt winylowych i cenionym producentem. Chętnie podejmuje się współpracy z teoretycznie odległymi muzycznymi światami - słychać go zarówno na płytach Beyonce, jak i legendarnej hip-hopowej formacji A Tribe Called Quest. Szefuje Third Man Records, wytwórni, w której katalogu można znaleźć zarówno Becka, jak i prezentera i komika Conana O’Briena. Razem z Alicią Keys nagrał utwór do jednego z Bondów, komponował muzykę do filmów, samemu pojawiając się w blisko 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Stał na czele dwóch super grup – The Raconteurs i The Dead Weather. Z każdym ze swoich projektów wystąpił w Polsce, gromadząc wielotysięczną publiczność.
Jeżeli chcielibyście się wybrać na koncert Jacka White'a, to sprzedaż biletów na te wydarzenia ruszy 25 maja od godziny 10:00 na stronie alterart.pl.
Trwa przedsprzedaż dla członków ALTERKLUB-u:  koniec: 24.05 o godz. 23:59
Ceny biletów:
6.10.2018 / Gdynia, Gdynia Arena / ul. Kazimierza Górskiego 8: 198 zł, 188 zł.

Powstanie największy na świecie system rowerów elektrycznych
Gdyńscy gimnazjaliści najlepsi w województwie
248 mln na rozwój gdyńskiego portu
Dzień Muzealnika #wGdyni
Kibicujmy razem na Chwarznie-Wiczlinie!