Rozlicz PIT w Rivierze z pomocą urzędników!

Najbliższa sobota to już ostatnia okazja na rozliczenie PIT-u z pomocą pracowników Urzędu Skarbowego. W Centrum Riviera będzie można skorzystać z ich rady łącznie przez siedem godzin. Przy okazji można jeszcze dołączyć do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” i wziąć udział w losowaniu hybrydowej Toyoty Yaris!
Powoli kończy się czas na rozliczenie podatku PIT – tylko do 30 kwietnia można złożyć zeznanie podatkowe za 2017 rok. Jednocześnie trwa akcja „Rozlicz PIT w Gdyni”, która zachęca do zostawienia swojego podatku właśnie tu, na miejscu, w Gdyni. Po zarejestrowaniu się w loterii można wylosować jedną z atrakcyjnych nagród, na czele z hybrydową Toyotą Yaris.
Jak w łatwy i jednocześnie pewny sposób rozliczyć poprawnie PIT na ostatnią chwilę? Można skorzystać na przykład ze specjalnie przygotowanego stanowiska w Centrum Riviera, gdzie pracownicy Urzędu Skarbowego z Gdyni pełnili dyżury przez kilka sobót. Nadchodząca jest już ostatnią, gdy na miejscu będzie można skorzystać z ich fachowej pomocy. Urzędnicy będą pracować w tę sobotę (21 kwietnia) od godziny 12:00 do 19:00. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to komplet dokumentów niezbędnych do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego oraz PIT za 2016 rok, który stanowi dane autoryzujące.
Pojawi się też idealna okazja, żeby w szybki i prosty sposób dowiedzieć się więcej o loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Jeszcze w tę i przez kilka kolejnych sobót, aż do 10 maja w Centrum Riviera będzie można zadawać wszelkie pytania dotyczące samej loterii. Osoby, które potrafią udzielić szczegółowych informacji będą na miejscu od godziny 12:00 do 19:00.
Z kolei aż do 10 maja w Centrum Rivera będzie można jeszcze przyjrzeć się z bliska głównej nagrodzie w gdyńskiej loterii – nowoczesnej Toyocie Yaris Hybrid z silnikiem 1.5, która trafi do szczęśliwego zwycięzcy losowania. To auto idealne do jazdy w miejskich warunkach, w którym niską emisję i wysoki komfort jazdy zapewniają najnowsze systemy zaprojektowane przez Toyotę.
Więcej informacji o loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” oraz m.in. formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.pitwgdyni.pl.

Morska odsłona Open House Gdynia
Jak spędzić weekend #wGdyni
„Dar Młodzieży” już w Tallinie. Śledź na bieżąco trasę rejsu
Jack White 6 października zagra w Gdyni
Dzielnice przyjazne na 102!