III Bieg Sylwestrowy tuż-tuż. Wystartuj i ty

Bieg Sylwestrowy tuż-tuż. W Gdyni odbędzie się on po raz trzeci. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Start w piątek, 29 grudnia, na bulwarze Nadmorskim. Jeszcze tylko dziś można się zapisać do udziału w imprezie. Zostały ostatnie miejsca. Miłośnicy aktywnego stylu życia  i ci, którzy chcą zrzucić trochę zbędnych kilogramów po świętach – wszyscy są mile widziani na starcie III Biegu Sylwestrowego w Gdyni. Odbędzie się on w piątek, 29 grudnia. Start o godz. 19.00. Zawodnicy będą mieli do pokonania 5 km. Trasa będzie biec przed bulwar Nadmorski. W sumie w biegu może wystartować kilkaset osób. Limit to 340 osób.
Każdy, kto chciałby wziąć udział w biegu ma jeszcze taką szansę. Zostały ostatnie miejsca na liście startowej. Rejestracja trwa do dziś do godz. 23.59. Zapisy elektroniczne prowadzone są tutaj.
Start zlokalizowany będzie na bulwarze Nadmorskim – około 300 metrów od restauracji „Del Mar” w stronę Redłowa. Meta natomiast będzie obok parkingu przy klubie Marynarki Wojennej „Riwiera”. Limit czasowy na pokonanie 5km jest dla każdego zawodnika taki sami – godzina.
W biegu może wziąć udział każda osoba powyżej 12 roku życia, o ile nie ma przeciwwskazań lekarskich do udziału w wytrzymałościowych dyscyplinach sportowych. Dodatkowo trzeba też uiścić opłatę wpisową. Wynosi ona 20 zł od osoby – z czego 10 zł z każdego pakietu zostanie przekazane na wsparcie akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ostatecznie w biegu wezmą udział te osoby, które zapisały się, opłaciły swój start i zostały wpisane na listę startową.
Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Klub sportowy „Biegamyrazem.pl”
Harmonogram imprezy:
28.12.2017
16.00 - 21.00 - odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości na ul. Olimpijska 2
29.12.2017
18.00 - Otwarcie zawodów, odbiór pakietów startowych przez osoby z poza Trójmiasta,
18.50 - Wspólne udanie się na start - rozgrzewka,
19.00 - Start do biegu na 5 km,
19.16 - pierwszy zawodnik spodziewany na mecie,
19.50 - Poczęstunek, wręczenie upominków,
20.50 - Zakończenie.

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku