Wygraj udział w Rejsie Niepodległości

Masz 18- 26 lat i marzysz o dalekiej podróży? Kochasz żeglować? Możesz wygrać bezpłatny udział w rejsie „Darem Młodzieży” na jednym z odcinków Rejsu Niepodległości dookoła świata! Setna rocznica odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, którą obchodzić będziemy w 2018 roku, stała się impulsem do organizacji „Rejsu Niepodległości”. W maju 2018 r. jeden z najsłynniejszych polskich żaglowców - „Dar Młodzieży” rozpocznie rejs dookoła świata. Punktem kulminacyjnym będzie udział w 34. Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 roku. W marcu 2019 roku "Dar Młodzieży" powróci do Polski.
Rozpoczął się konkurs, który wyłoni 100 uczestników rejsu. Laureaci w nagrodę popłyną „Darem Młodzieży” na jednym z odcinków dookoła świata. Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku od 18 do 26 lat. Chętni do 3 stycznia 2018 r. powinni w aplikacji na facebookowym profilu Rejsu Niepodległości umieścić zdjęcie lub krótki film, w którym zaprezentują siebie w roli Młodego Ambasadora, promującego Polskę za granicą.
O zakwalifikowaniu uczestnika do II etapu Konkursu decydować będzie ilość „głosów”, którą dane zdjęcie albo film uzyska do dnia 7 stycznia 2018 r. do godziny 23:59. Uczestnicy, którzy zdobędą największą ilość „głosów” (maksymalnie 500 osób) zostaną zaproszeni na Test Wiedzy, który odbędzie się 20 stycznia 2018 r. w Warszawie. Test będzie obejmował wiedzę z zakresu historii od Powstania Kościuszkowskiego do odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 r., podstaw wiedzy żeglarskiej oraz morza w Biblii. Stu laureatów w nagrodę popłynie „Darem Młodzieży” na wybranym przez siebie odcinku Rejsu Niepodległości dookoła świata.

Mocny gdyński akcent w programie Dostępność Plus
Gdynia wspiera walkę o dłuższe życie z cukrzycą
Mevo! Tak będzie nazywał się rower metropolitalny!
Spraw(dz)iły się na wiosnę – akcja zakończona sukcesem!
Jest pierwsze tegoroczne pisklę Bryzy i Bosmana!