Innowacyjne pomysły na biznes poszukiwane

Strefa Startup Gdynia organizuje nabór do piątej edycji Startups Wanted. Program wspiera projekty we wczesnej fazie rozwoju. Autorzy 10 najlepszych pomysłów wezmą udział w cyklu warsztatów i konsultacji z ekspertami i praktykami biznesu. Zgłoszenia można wysyłać do 15 stycznia. Program jest adresowany do branż takich jak, ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. design, wzornictwo przemysłowe, multimedia, architektura.
W trakcie 3-miesięcznego programu warsztatów zakwalifikowani do finałów uczestnicy nauczą się m.in. projektowania usług i produktów, tworzenia modeli biznesowych, działań marketingowych czy pozyskiwania funduszy. Prezentacja pomysłów wypracowanych w trakcie warsztatów zostanie zaprezentowana podczas tzw. Demo Days. W jego trakcie niezależni eksperci wybiorą najlepsze projekty, a ich autorzy będą mieli możliwość spotkania z potencjalnymi inwestorami.

Chętni do wzięcia udziału w programie muszą wypełnić formularz aplikacyjny i wysłać go do Strefy Sturtup Gdynia do 15 stycznia. Listę osób zakwalifikowanych poznamy 5 lutego.
Więcej informacji na stronie Strefy Startup

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku