Dziś Arka Gdynia zmierzy się z liderem Lotto Ekstraklasy

O godz. 20.30 na Stadionie Miejskim w Gdyni Arka Gdynia podejmie Górnika Zabrze. Będzie to ostatni w tym sezonie mecz naszej drużyny u siebie. Bilety wciąż w sprzedaży. Przed nami mecz 20. kolejki ekstraklasy. Arka Gdynia zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Bilans spotkań między obiema drużynami wskazuje na przewagę Arki -  w ostatnich 7 pojedynkach nasza drużyna nie poniosła porażki! Górnik po raz ostatni wygrał w sezonie 2005/06 u siebie. Natomiast w 4 ostatnich pojedynkach w Gdyni, to Arka wygrywała nie tracąc bramki. 
Obecnie jednak to właśnie Górnik Zabrze jest liderem Lotto Ekstraklasy, popisując się w tym sezonie niezwykłą skutecznością. Po 19 kolejkach ma na koncie 40 bramek. Z czego blisko połowę, zdobył najlepszy snajper zabrzan – Igor Angulo. 
Nasz drużyna jest zmotywowana – podkreślił podczas konferencji trener Leszek Ojrzyński.
– Tak musi być, przyjeżdża lider, przyjeżdża sensacja ligi i będziemy chcieli pokazać swój pazur, że potrafimy grać skutecznie. 
I dodał:
– Mentalność ma kolosalne znaczenie. Tu przyjeżdża lider i trzeba zawsze wyjść na takie mecze z chęcią pokonania go. Wtedy masz chwile radości i sławy. Wygrać z drużyną, która aktualnie zajmuje 1. miejsce to wielka sztuka. Nikt wyżej od nich nie stoi i to jest wystarczająca motywacja.
Kto więc wygra dzisiejsze spotkanie? My nie mamy wątpliwości.
Mecz rozpocznie się o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim w Gdyni.
 
Bilety wciąż w sprzedaży.

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku