Porozmawiajmy o Budżecie Obywatelskim!

Będzie okazja do rozmowy nie tylko o tym, jakie rozwiązania się sprawdziły, ale także o tym, co należy poprawić. Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza na spotkanie ewaluacyjne tegorocznej edycji gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego.  Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 listopada, w godz. 17.30-19.30 w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98 (wejście od ul. Stryjskiej), sala F 0.02 (parter).
Jego celem jest zebranie uwag i opinii mieszkańców na temat przebiegu Budżetu Obywatelskiego, na różnych etapach. Wnioski z otwartego spotkania z mieszkańcami, w połączeniu z danymi zebranymi w trakcie ankiety prowadzonej podczas głosowania i spotkania dla wnioskodawców, zostaną wykorzystane do wypracowania koncepcji ulepszenia Budżetu Obywatelskiego w Gdyni w kolejnych latach.
Ze względów organizacyjnych przedstawiciele Laboratorium Innowacji Społecznych proszą o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału poprzez formularz na stronie internetowej www.badanialis.pl/bos2017.

Targi pracy, edukacji i przedsiębiorczości
W Gdyni trwa tydzień rodzinny
O lekkiej atletyce dla najmłodszych – Monika Pyrek Camp!
Gdynia solidarna z osobami z niepełnosprawnością
Gdynianka najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi