Wraki na start

Już po raz 17. piętnastoletnie i jeszcze starsze samochody rywalizować będą ze sobą w nietypowym, ale bardzo emocjonującym wyścigu Wrak Race. Spektakularne motoryzacyjne widowisko odbędzie się w niedzielę 29 października – tradycyjnie w Adventure Park Kolibki. Wrak Race to impreza organizowana z myślą o krzewieniu kultury motoryzacyjnej i skoncentrowana na nauce oraz doskonaleniu techniki jazdy. To także wspaniała rozrywka dla miłośników samochodów w każdym wieku. Odbywa się dwa razy w roku – wiosną i jesienią – i niezmiennie przyciąga rzesze fanów wyścigów i starych aut.
 
Podczas wydarzenia nie tylko będzie można porozmawiać z kierowcami i obejrzeć ich zmagania na torze. Niedzielny brawurowy występ poprzedzą przygotowania pojazdów w parku maszyn, gdzie można przyjrzeć się procesom tunningowania i ozdabiania wehikułów, które przejdą wewnętrzną, jak i zewnętrzną przemianę.
 
Program imprezy (niedziela, 29 października):

7.30 – otwarcie Biura i parku maszyn. Rozpoczęcie prac nad tunningiem oraz stylizacją samochodów,
8.00 – prolog,
9.30 – odprawa dla załóg,
10.00-14.00 – starty wg ustalonej kolejności w grupach,
14.30 – opublikowanie punktacji i pojazdów zakwalifikowanych do biegu finałowego,
15.00 – start biegu finałowego,
15.45 – ceremonia dekoracji i wyników,
16.30-18.00 – wyjazd pojazdów z parku maszyn.

Zapisy dla nowych zawodników i weteranów są jeszcze możliwe poprzez tę stronę internetową. Trzeba jednak pamiętać, że obowiązują dwa kryteria wiekowe – kierowca musi mieć ukończone 25 lat, zaś samochód nie może mieć mniej niż 15 lat.
 
Kolibki Adventure Park
ul. Bernadowska 1

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku