„Gdyński Biznes Mam” dla mam

Rozpoczęła się IV edycja projektu „Gdyński Biznes Mam”, skierowanego do kobiet-matek chcących otworzyć swój własny biznes. Na uczestniczki czekają merytoryczne, praktyczne i inspirujące spotkania. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września. „Gdyński Biznes Mam” skierowany jest do mam niepracujących i tych, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do 6 lat oraz tych, które przebywają na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym. – Projekt dedykowany jest tym kobietom, które mając małe dziecko chciałyby wrócić na rynek pracy, ale równocześnie przebywać ze swoim maluchem. Założenie własnej działalności pozwala pogodzić aktywność zawodową z rolą matki – tłumaczy Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.
W programie projektu znajduje się osiem spotkań warsztatowych, w tym: motywacji, skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta. Tegoroczna edycja rozszerzona została również o case study oraz warsztaty pisania biznesplanu i księgowość. Uczestniczki chcące wziąć udział w wydarzeniu zobowiązują się do uczestniczenia we wszystkich zajęciach. Ma to zwiększyć efektywność spotkań i stworzyć spójną grupę przedsiębiorczych mam.
Warsztaty będą się odbywały raz w tygodniu od 3 października do 29 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Prowadzone będą między innymi przez psychologów, trenerów i doradców biznesowych, przedsiębiorców-praktyków oraz wizażystkę.
Podczas spotkań dla dzieci zapewniona będzie opieka animatora.
Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną na formularzu zgłoszeniowym dostępnym tutaj.
Regulamin i szczegóły projektu znajdują się na stronie internetowej: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

„Tym którzy odważnie realizują marzenia”
Napisy na gdyńskim PPNT zmienią opiekuna
„Mały Książę” na 60. urodziny szkoły
Zobacz niezwykłe portrety #zGdyni
Konsultacje społeczne na Dąbrowie rozpoczęte