Dołącz do programu i zostań „Rekomendowanym pracodawcą”

Niespełna dwa miesiące temu Gdynia, jako pierwsze miasto w Polsce, dołączyła do programu „Rekomendowany Pracodawca”. Bardzo szybko projektem zainteresowała się firma Latis Logistics, która już dziś może poszczycić się laurem Rekomendowanego Złotego Pracodawcy. Stawiamy na rozwój naszej firmy i nieustannie szukamy nowych możliwości promocji. – mówi Ewa Świtoń z firmy Latis Logistics. Oczywiście budowanie pozytywnego wizerunku zaczynamy od siebie. Zależy nam, aby być atrakcyjnym i przyjaznym dla pracowników, dlatego w naszej firmie traktujemy się w sposób partnerski. Program „Rekomendowany Pracodawca" dał nam możliwość podzielenia się z innymi, naszymi wartościami i warunkami zatrudnienia.
 
Do programu „Rekomendowany Pracodawca” może zgłosić się każda mała i średnia firma, która spełnia określone kryteria standardów pracy w zakresie: płacy, czasu pracy, normy i warunków zatrudnienia oraz możliwości rozwoju. Spełnienie wyznaczonych kryteriów owocuje uzyskaniem tytułu „Rekomendowanego Pracodawcy” lub „Złotego Rekomendowanego Pracodawcy”.
 
Cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni laurem Rekomendowanego Złotego Pracodawcy. Informacja o tym pojawiała się na naszej stronie www.latis.pl oraz fanpage @LatisLogistics, teraz każdy może zobaczyć, że w Latis warto pracować. Przystąpienie do programu spotkało się również z pozytywną reakcją naszego zespołu, a to dla nas najważniejsze, bo utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. – dodaje Ewa Świtoń.
 
Program „Rekomendowany Pracodawca” wymyślony został przez twórców aplikacji rekrutacyjnej Jobsquare i działa pod patronatem największych organizacji pracodawców – Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Rady Biznesu oraz Pracodawców RP. Powstał z myślą przede wszystkim o małych i średnich firmach, które oferują wysoki standard pracy lecz nie zawsze mają możliwości dotarcia ze swoją ofertą do wykwalifikowanych pracowników.
 
Udział w programie „Rekomendowany Pracodawca” jest bezpłatny. Szczegółowe kryteria oraz ankieta rekomendacyjna znajdują się na stronie: www.rekomendowanypracodawca.pl.
 
Latis Logistics działa na rynku od 2009 roku. Firma świadczy kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie ładunków na całym świecie. Oferuje przewozy towarów w oparciu o transport morski, drogowy, lotniczy i kolejowy. Zespół Latis tworzy trzydzieści ambitnych, zdolnych osób, dla których praca jest prawdziwą pasją.

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku