Targi mieszkaniowe w Gdyni

Trzecią gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie zainauguruje w piątek, 1 września, konferencja urbanistyczna. Natomiast w weekend 2 i 3 września w Gdynia Arenie odbędzie się kluczowa część imprezy – dwudniowe targi. Każdy kto planuje zakup mieszkania, urządza się albo potrzebuje bezpłatnej pomocy kredytowej lub porady architektów wnętrz i stylistów - znajdzie tam coś dla siebie. Konferencja urbanistyczna pod hasłem „Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich” odbędzie się 1 września w Gdyńskiej Szkole Filmowej (plac Grunwaldzki 2). Między 10.00 a 19.00 zaplanowano cztery spotkania tematyczne.
Specjaliści z dziedziny urbanistyki oraz architektury, zaangażowani w proces projektowania i realizacji współczesnych miast, porozmawiają m.in. o planowaniu przestrzeni miejskich. Jednym z panelistów będzie wiceprezydent Gdyni, Marek Stępa. Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.
 
Spotkania konferencyjne kontynuowane będą również 2 i 3 września w Gdynia Arenie podczas Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie Murator Expo. Swoją ofertę zaprezentują tam deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami i doradcy kredytowi. Będzie to także szansa na zapoznanie się z wyjątkowo atrakcyjnymi ofertami wystawców, targowymi programami rabatowymi, a także dowiedzenie się, czy warto inwestować w mieszkanie na wynajem.
Targi odbywać się będą 2 września (sobota) w godz. 10.00-17.00 oraz 3 września (niedziela) w godz. 10.00-16.30 w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8). Wstęp jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie targów.
fot.mat.prasowe

Podniesienie bandery na ORP Kormoran przy nabrzeżu Pomorskim
Miasta szczęśliwe? Gdynia mówi, jak to się robi
Zakłócenia w dostawie zimnej wody
159 tysięcy z puszki dla gdyńskich hospicjów
Miasto wspiera mieszkańców Pekinu