Targi mieszkaniowe w Gdyni

Trzecią gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie zainauguruje w piątek, 1 września, konferencja urbanistyczna. Natomiast w weekend 2 i 3 września w Gdynia Arenie odbędzie się kluczowa część imprezy – dwudniowe targi. Każdy kto planuje zakup mieszkania, urządza się albo potrzebuje bezpłatnej pomocy kredytowej lub porady architektów wnętrz i stylistów - znajdzie tam coś dla siebie. Konferencja urbanistyczna pod hasłem „Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich” odbędzie się 1 września w Gdyńskiej Szkole Filmowej (plac Grunwaldzki 2). Między 10.00 a 19.00 zaplanowano cztery spotkania tematyczne.
Specjaliści z dziedziny urbanistyki oraz architektury, zaangażowani w proces projektowania i realizacji współczesnych miast, porozmawiają m.in. o planowaniu przestrzeni miejskich. Jednym z panelistów będzie wiceprezydent Gdyni, Marek Stępa. Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.
 
Spotkania konferencyjne kontynuowane będą również 2 i 3 września w Gdynia Arenie podczas Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie Murator Expo. Swoją ofertę zaprezentują tam deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami i doradcy kredytowi. Będzie to także szansa na zapoznanie się z wyjątkowo atrakcyjnymi ofertami wystawców, targowymi programami rabatowymi, a także dowiedzenie się, czy warto inwestować w mieszkanie na wynajem.
Targi odbywać się będą 2 września (sobota) w godz. 10.00-17.00 oraz 3 września (niedziela) w godz. 10.00-16.30 w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8). Wstęp jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie targów.
fot.mat.prasowe

Gdynia o miejskich przestrzeniach publicznych
Gdyńskie kąpieliska gotowe na sezon
Jeszcze wygodniej i szybciej rowerem nad morze
O przyszłości miast na VI Kongresie Urbanistyki Polskiej
Gdynia Zachód wspiera polską reprezentację!