Latająca taksówka nad Gdynią

Błyszcząca, wiśniowa limuzyna firmy Uber zaparkowała dziś w okolicach gdyńskich Sea Towers. Ale nie była to zwykła taksówka. Zamiast przejażdżki samochodem, użytkownicy aplikacji Uber mogli dziś w Gdyni… przelecieć się helikopterem. 20 szczęśliwców miało dziś okazję skorzystać z wyjątkowej akcji słynnego, międzynarodowego przewoźnika Uber. Firma wybrała właśnie Gdynię na jedno z 7 polskich miast, w których realizowała swoją kampanię „Z góry wiesz ile zapłacisz”. W jej ramach 10 par mogło przelecieć się dziś nad Gdynią helikopterem.
 
#Uberhelikopter latał nad naszym miastem przed niemal 3 godziny, oferując 15-minutowe loty. W trakcie takiej nietypowej „przejażdżki” można było podziwiać piękne widoki na Gdynię i Zatokę Gdańską. Tym bardziej, że pogoda tego dnia była jak na zamówienie. Loty wykonywane były czteroosobowym helikopterem Robinson R-44.
 
O akcji promocyjnej firmy Uber pisaliśmy już wczoraj. Regularne loty helikopterem przewoźnik realizuje na razie jedynie w Dubaju z Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Kapsztadzie w Republice Południowej Afryki.

Gdyńska firma tworzy rozwiązania dla światowych armatorów
Miasto widziane oczami dziecka
I Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych – ruszyły zapisy
Gdynia – najbardziej otwarta na obywateli w Polsce!
30. urodziny gdyńskiej firmy z Krzemowej