Na pokładzie UberHELIKOPTERA zobaczysz Gdynię z góry

Zawsze chciałeś przelecieć się helikopterem? A może marzy Ci się spojrzenie na Gdynię i Trójmiasto z lotu ptaka? 24 sierpnia 10 par szczęściarzy będzie miało taką możliwość – na pokładzie UberHELIKOPTERA. Uber, słynna firma zajmująca się na co dzień przewozem osób, postanowiła umożliwić zamówienie latającej taksówki właśnie w Gdyni! Na przelot UberHELIKOPTEREM szansę będą mieli mieszkańcy 7 polskich miast. Gdynia znalazła się w gronie wyselekcjonowanych obok Warszawy, Krakowa, Poznania, Łodzi, Wrocławia i Katowic. 24 sierpnia od godziny 8.30 do 10.45 dziesięć osób będzie mogło przelecieć się helikopterem nad naszym miastem za… 20 złotych. Każdy lot potrwa około 15 minut, a zamawiający będzie mógł zabrać na pokład osobę towarzyszącą. Loty wykonywane będą lekką, czteroosobową maszyną Robinson R44 (taką samą, jak znany w Polsce Błękitny 24  należący do stacji TVN24).
Helikopter startować będzie z lądowiska usytuowanego w centrum miasta, a kierowca Ubera zagwarantuje transport na miejsce i z powrotem z dowolnego punktu w Trójmieście. Ważne, aby obydwie osoby były w punkcie odbioru w momencie przyjazdu kierowcy. Należy pamiętać, że liczba dostępnych przelotów jest ściśle ograniczona, a chętnych będzie wielu. Dlatego kluczowe może okazać się tego dnia… szczęście.
Ale szczęściu trzeba dopomóc. – Aby znaleźć się w gronie osób, które jutro wypróbują lot UberHELIKOPTEREM nad Gdynią, trzeba skorzystać z aplikacji mobilnej Uber – mówi Magdalena Szulc z Ubera. I tłumaczy: – Między 8.30 a 10.45 należy rozpocząć zamówienie przejazdu – wybrać dowolne miejsce docelowe i ustalić punkt odbioru. Następnie za pomocą paska na dole ekranu należy wybrać ikonę śmigłowca i złożyć zamówienie. Jeśli helikopter będzie dostępny, pasażer zostanie połączony z kierowcą, który zawiezie go na lądowisko. Na pokład nie będzie można wnieść żadnego bagażu.
Będąc jednym z gospodarzy akcji UberHELIKOPTER Gdynia dołączy do grona metropolii na całym świecie, takich jak Nowy Jork, Cannes, Hong Kong czy Kopenhaga, gdzie Uber w przeszłości oferował możliwość przelotu helikopterem.
Więcej na oficjalnym blogu firmy.
Fot. Facebook

Gdyńska firma tworzy rozwiązania dla światowych armatorów
Miasto widziane oczami dziecka
I Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych – ruszyły zapisy
Gdynia – najbardziej otwarta na obywateli w Polsce!
30. urodziny gdyńskiej firmy z Krzemowej