Baw się muzyką i zbuduj własny instrument

Wakacje się kończą, ale to tylko dodatkowy powód, aby wykorzystać każdą chwilę na dobrą zabawę. A co lepszego może być od muzyki? 22 i 23 sierpnia Pracownia Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na warsztaty muzyczne z Jackiem Kuleszą. Nie musisz mieć własnego instrumentu – sam go stworzysz podczas zajęć! Te warsztaty przekonają każdego, jak fantastyczną przygodą może być muzyka i jak niewiele trzeba, aby grać. Podczas zajęć uczestnicy zbudują prosty instrument z przedmiotów codziennego użytku. Dzieci poznają muzyczną wartość zwykłych rzeczy i odkryją ich niezwykły potencjał.
 
Warsztaty poprowadzi Jacek Kulesza, gitarzysta i wokalista rockowy. Muzyk podzieli się z dziećmi swoją pasją, opowie o muzyce i zaprezentuje kilka nietypowych dźwięków. Uczestnicy warsztatów stworzą zespół i razem skomponują własny utwór muzyczny.

Dwudniowe warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą niepotrzebnych już przedmiotów. Może być to wiadro, drewniana łyżka, guziki lub kawałek sznurka. Każdy pomysł będzie mile widziany!

Warsztaty odbędą się 22 i 23 sierpnia (wtorek i środa) w godz. 10.00-15.00 budynku 4 Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie najpóźniej do rozpoczęcia warsztatów wypełnionej zgody rodzica lub opiekuna. Można ją otrzymać bezpośrednio w Pracowni LIS bądź pobrać i wydrukować:
 https://we.tl/c7XWMdTyY9
 


Obecność opiekuna mile widziana, choć nieobowiązkowa. Zapisy na zajęcia: https://naszeinstrumenty.evenea.pl/

Mocny gdyński akcent w programie Dostępność Plus
Gdynia wspiera walkę o dłuższe życie z cukrzycą
Mevo! Tak będzie nazywał się rower metropolitalny!
Spraw(dz)iły się na wiosnę – akcja zakończona sukcesem!
Jest pierwsze tegoroczne pisklę Bryzy i Bosmana!