Autobusy wracają szybciej na stałe linie Estakady

Wcześniej niż zaplanowano zakończył się remont łącznicy wjazdowej z ul. Janka Wiśniewskiego na Estakadę Kwiatkowskiego. Dlatego już w sobotę 19 sierpnia, zostanie w tym miejscu przywrócony ruch drogowy. Podobna sytuacja czeka kierowców i pasażerów korzystających z ulicy Łużyckiej.   
 
Remont łącznicy rozpoczął się pod koniec lipca tego roku i planowo miał się zakończyć w ostatnich dniach sierpnia. Jednak drogowcom udało się uporać z nim nieco wcześniej. W najbliższą sobotę po wyremontowanym odcinku Estakady Kwiatkowskiego pojadą samochody i zostaną przywrócone stałe trasy autobusów linii R, 105, 125 i 197. Dla linii 105, 125 i 197 ponownie obowiązywać będą przystanki: "Terminal Promowy 01" i "Gołębia 01", oba w kierunku ul. Morskiej.
 
 
W weekend kończą się także prace na ul. Łużyckiej. 20 sierpnia z uwagi na układanie warstwy ścieralnej na jezdni, ulica będzie zamknięta w obu kierunkach. Otwarcie nastąpi w poniedziałek 21 sierpnia. Tego dnia zostaną przywrócone stałe trasy autobusów linii 103, 109, 121 i 172 w rejonie ul. Łużyckiej i Sportowej.

Rozkoduj wiersz ukryty w obrazie
Akademia Morska w Gdyni z funduszami na rozwój
Nowoczesne rowery na wynajem. Ogłoszono przetarg
Senior na fali - zostań wilkiem morskim
Wydarzenia Marca '68 w Muzeum Emigracji