Rowerem po Gdyni z nowym przewodnikiem

Pętla Wokół Długiej Góry, Kacze Łęgi czy może Trasa Nadmorska? To tylko niektóre z propozycji wycieczek rowerowych, które znajdziecie w najnowszym miejskim przewodniku „Gdynia na dwóch kółkach”. Jeśli zastanawiacie się, gdzie wybrać się na kolejną rowerową wycieczkę – koniecznie po niego sięgnijcie, jest bezpłatny i można go otrzymać w Informacji Miejskiej. Folder rowerowy „Gdynia na dwóch kółkach” to propozycja szesnastu jednodniowych wycieczek rowerowych, które pozwolą Wam poznać znane i mniej znane zakątki naszego miasta. Proponowane trasy to głównie pętle, rozpoczynające i kończące się w tym samym miejscu. W opisach znajdziemy ich dokładną charakterystykę oraz miejsca warte uwagi, które mijać będziemy po drodze.
 
W zestawieniu uwzględniono krótkie dystanse – od 1,5 do 15 km. Opracowane zostały w taki sposób, aby nawet osoby, które korzystają z rowerów okazjonalnie, z łatwością sobie z nimi poradziły. Każda propozycja została skrupulatnie opisana pod względem długości, nawierzchni, średniego czasu przejazdu, poziomu trudności, atrakcji na trasie oraz – co ważne dla rodziców – łatwości przejazdu z przyczepką dziecięcą.
 
Publikacja zawiera też mapę uzupełnioną o praktyczne informacje dotyczące infrastruktury rowerowej. Przewodnik w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy dostępny jest bezpłatnie w Informacji Miejskiej (ul. 10 Lutego 24).

Gdyńska firma tworzy rozwiązania dla światowych armatorów
Miasto widziane oczami dziecka
I Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych – ruszyły zapisy
Gdynia – najbardziej otwarta na obywateli w Polsce!
30. urodziny gdyńskiej firmy z Krzemowej