Young Stadium Club zamyka letnie koncerty w MEG

Trzeci letni sezon koncertowy w Muzeum Emigracji powoli dobiega końca. Miłośnicy młodych alternatywnych zespołów mają ostatnią szansę, aby w wyjątkowej scenerii gdyńskiego portu, dać się ponieść wyjątkowej muzyce. W czwartek 10 sierpnia na muzealnym tarasie wystąpi Young Stadium Club. Początek koncertu o godz. 19.00. Young Stadium Club to wschodząca gwiazda międzynarodowej sceny muzycznej. Łódzko-londyński projekt od 4 lat tworzy czworo młodych mężczyzn zafascynowanych brzmieniami indie rocka. Początek działalności zespołu datowany jest na maj 2013 roku. Pomimo krótkiego stażu, muzycy zdążyli już zaistnieć na polskiej i brytyjskiej scenie.
Young Stadium Club pytany o swoje inspiracje wymienia gatunek indie rock, który wyraźnie słychać w brzmieniu zespołu. Chłopakom udaje się jednak zachować swój własny, oryginalny styl, który podkreśla unikalność zespołu na polskiej scenie. Kapela ma na swoim koncie trzy EP-ki, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Ich debiutancką płytę pt. „Everything Everyone Everywhere" wydał Universal Music Polska.
Koncert w Muzeum Emigracji rozpocznie się w czwartek 10 sierpnia o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł można zakupić w kasie Muzeum Emigracji, w Gdynia Culturebox (ul. Świętojańska 30) oraz na stronie interticket.pl.

Mocny gdyński akcent w programie Dostępność Plus
Gdynia wspiera walkę o dłuższe życie z cukrzycą
Mevo! Tak będzie nazywał się rower metropolitalny!
Spraw(dz)iły się na wiosnę – akcja zakończona sukcesem!
Jest pierwsze tegoroczne pisklę Bryzy i Bosmana!