Rozebrali się w słusznej sprawie

Dwunastu crossfiterów wspiera projekt „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” i odsłania swoje ciało do zdjęć w surowym otoczeniu gdyńskiej torpedowni. W efekcie powstanie kalendarz, w którym wyrzeźbieni modele nie tylko pokażą swoje atuty, ale jednocześnie zostaną ambasadorami ważnej akcji promującej walkę z rakiem piersi.  
 
„BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” to kolejna edycja kampanii edukacyjnej Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej. Projekt ma zachęcić panów, żeby zadbali o najważniejsze kobiety w ich życiu i włączyli się m.in. w profilaktykę raka piersi, motywując panie do badań. Celem kampanii jest także wsparcie kobiet w walce z chorobą. Zwieńczeniem projektu jest wydanie kolejnej edycji kalendarza „Power of Community 2018” z udziałem crossfitowców, którzy wspierają kampanię i deklarują, że będą systematycznie uprawiać BreastFit. Tym razem planem sesji fotograficznej została gdyńska torpedownia na Babich Dołach, a główni bohaterowie postarali się, żeby wypaść naprawdę dobrze.  
 
 
Akcja będzie także wspierana materiałami instruktażowymi, intensywnymi działaniami na Facebooku i mediach. Projekt „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" wspiera przekaz kampanii „Tu i Teraz” poświęconej kobietom z zaawansowanym rakiem piersi. Pomysłodawcą kampanii jest Fundacja OnkoCafe – Razem Lepiej.

Targi pracy, edukacji i przedsiębiorczości
W Gdyni trwa tydzień rodzinny
O lekkiej atletyce dla najmłodszych – Monika Pyrek Camp!
Gdynia solidarna z osobami z niepełnosprawnością
Gdynianka najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi