Usłysz się na lato

Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach zawodowych i osobistych? Jakie ćwiczenia mogą pomóc zmniejszyć poziom stresu? Czy ich regularne wykonywanie może doprowadzić do całkowitej eliminacji napięcia? Te i wiele innych zagadnień poruszanych jest podczas warsztatów organizowanych w gdyńskim Laboratorium Innowacji Społecznych. Kolejne spotkanie z cyklu „Bądź sobą – Działaj!” odbędzie się we wtorek 8 sierpnia o godz. 18.00. Zostały już ostatnie miejsca! Warsztaty skierowane są do osób chcących podnieść jakość swojego życia i świadomie radzić sobie ze stresem. Podczas zajęć z wykorzystaniem ćwiczeń coachingowych, świadomości ciała oraz ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego, uczestnicy poznają sposoby na zmniejszanie poziomu napięcia, które pojawia się w codziennych sytuacjach zawodowych i osobistych. Poznają konkretne narzędzia, które rozwijają długofalową odporność na sytuacje stresowe oraz nabierają pewności siebie i zyskują poczucie spokoju.
Zajęcia połączone są z ćwiczeniami oddechowymi, świadomości ciała, obserwacji myśli i rozpoznawania stanów emocjonalnych. Spotkania prowadzi Marta Czepukojć – socjolożka, coach i bodyworker.
Temat najbliższych warsztatów to „Swoją Drogą – jak nawigować sobą w działaniu opartym o to, co dla mnie ważne.” Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Na zajęcia obowiązują zapisy poprzez stronę internetową: https://uslyszsie.evenea.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona.
Ostatnie warsztaty z cyklu, pt. „Żyj szczęśliwiej – w jaki sposób rozwijać poczucie zadowolenia i dobrostanu psychofizycznego?”, odbędą się 22 sierpnia.
 
Laboratorium Innowacji Społecznych
Aleja Zwycięstwa 96/98
budynek IVA, wejście od strony ul. Stryjskiej

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku