IRONMAN Gdynia - za nami sprint i sztafeta

Za nami drugi dzień triathlonowych zmagań. W Gdyni na zawodników czekał piękny, słoneczny poranek. Sprinterzy wystartowali o godzinie 10.00. Najszybszym na tej trasie był Tomasz Bremobor, drugi na podium stanął Piotr Ławicki, trzeci Maciej Chmura. Równo w południe rozpoczęła się rywalizacja sztafet, w której brał udział prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Prezydent startował w mistrzowskiej obstawie z Jerzym Górskim i Maciejem Dowborem. W tej konkurencji najszybszą okazała się Fundacja Miasta Sportu, a kolejne miejsca zajęli: Tridea i Beta Swim Team Słupsk.
W Wielkim Pojedynku Mistrzów Sportu wygrał Paweł Korzeniowski. I to on przekaże czek dla UNICEF Poland. Przypomnijmy, Paweł i Robert Korzeniowscy zmierzyli się ze sobą na dystansie sprinterskim, a cała zabawa miała wymiar charytatywny. Zwycięzca przekazał bowiem czek w wysokości 15 000 złotych na rzecz UNICEF Polska.