Kup karnet na 42. FPFF

W najbliższy poniedziałek rusza sprzedaż karnetów na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dzięki biletowemu pakietowi będzie można obejrzeć nawet 30 festiwalowych filmów. Karnet normalny kosztuje 200 złotych, a ulgowy – 150 złotych.  
 
Każdy karnet jest zaprogramowany na 34 punkty, przy czym 1 punkt odpowiada 1 pokazowi filmowemu, a 4 dodatkowe punkty przewidują kinową nieobecność i nieodwołaną rezerwację. Karnet ulgowy mogą kupić uczniowie i studenci do 26. roku życia, a także osoby powyżej 60. roku życia. Bilety będą dostępne do 20 września albo do momentu wyczerpania puli, natomiast od 16 września, oprócz sprzedaży online, karnety kupimy w kasach festiwalowych na parterze Centrum Waterfront.
 
 
Właściciele karnetów będą mogli uczestniczyć w pokazach filmowych odbywających się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Scenie Nowej w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Więcej informacji o karnetach znajdziemy pod tym linkiem.
 
 
Sprzedaż biletów na pojedyncze festiwalowe seanse – w cenie 19/15/11 złotych (normalny/ulgowy/grupowy) – rozpocznie się 4 września.
 
 
42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku.

Podniesienie bandery na ORP Kormoran przy nabrzeżu Pomorskim
Miasta szczęśliwe? Gdynia mówi, jak to się robi
Zakłócenia w dostawie zimnej wody
159 tysięcy z puszki dla gdyńskich hospicjów
Miasto wspiera mieszkańców Pekinu