Męskie Granie już w sobotę w Gdyni

Tłumy fanów i wiele godzin polskiej muzyki w najlepszym wydaniu. To kwintesencja jednej z największych imprez muzycznych w kraju – Męskie Granie. Na trasie ósmej ogólnopolskiej edycji wydarzenia znalazła się Gdynia, która gościć będzie muzyków w sobotę 29 lipca w parku Kolibki w Orłowie. Męskie Granie to impreza, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów ceniących oryginalne aranżacje i energetyzującą muzykę. Każdy koncert charakteryzuje niepowtarzalna mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych. To także okazja do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi muzycznymi projektami oraz przyjrzenia się występom gości specjalnych.
W Gdyni podczas Męskiego Grania na Scenie Głównej wystąpią: Brodka, Lao Che, Łona, Webber & The Pimps, Męskie Granie Orkiestra, Artur Rojek, Smolik // Kev Fox.
Scenę Ż opanują natomiast mniej znani, ale utalentowani muzycy, którzy są na początku swojej artystycznej drogi. Tutaj przed widownią wystąpią: Bownik, JAAA!, Małpa i Piotr Zioła.
Ponadto gdyńscy widzowie zobaczą także nową odsłonę projektu Albo Inaczej, polegającego na interpretacji rapowych hitów w wykonaniu takich artystów, jak: Kortez, Felicjan Andrzejczak, Eldo, 2cztery7, Fismoll i inni.
Ostatnie bilety na Męskie Granie w Gdyni dostępne są jeszcze tutaj.
sobota 29 lipca 2017, godzina 17.00
Park Kolibki w Orłowie
al. Zwycięstwa 291

W hołdzie więźniom gdyńskiego podobozu Stutthof
„O Operze i o prawie” z prof. Łętowską w GCF
Polskie okręty wróciły z międzynarodowego ćwiczenia Passex
Zgaś światło i włącz się do akcji "Godzina dla Ziemi" WWF
„Dar Pomorza” przyciąga turystów po kolejnych renowacjach