Środa pod znakiem kapryśnej aury

Podczas środowej rywalizacji w ramach Volvo Gdynia Sailing Days warunki dyktowała pogoda. Tego dnia jedynie zawodnicy w klasie 420 wypłynęli na wody Zatoki Gdańskiej. W pozostałych klasach o ostatecznym wyniku zadecydowały dotychczasowe osiągi żeglarzy. Zmagania w klasie 420 wygrali Jakub Gołębiowski i Filip Szmit. Młodzi żeglarze wyprzedzili dotychczasowych liderów klasyfikacji generalnej Seweryna Wysokińskiego i Mateusza Jankowskiego, którzy ostatecznie uplasowali się na trzecim miejscu. Na drugiej pozycji znaleźli się Kacper Paszek i Bartosz Reiter. W rywalizacji pań triumfowały gdyńskie zawodniczki Barbara i Hanna Dzik. Żeglarki YKP Gdynia wyprzedziły drugie Zofię Korsak i Hannę Siwek, oraz trzecie w klasyfikacji generalnej Gabrielę Czapską i Hannę Jarząbek.
W pozostałych klasach nie zdołano rozegrać wyścigów ze względu na warunki pogodowe. W klasie Laser Radial najlepszy był Stanisław Klimaszewski. Tuż za młodym zawodnikiem z Niegocina uplasowali się Jakub Marciniak i Tytus Butowski reprezentujący gdański klub AZS AWFiS.  W rywalizacji zawodników do lat 18 na czołowych miejscach zameldowali się Jakub Marciniak i Tytus Butowski. Czołową trójkę na podium uzupełnia Łukasz Machowski.  W kategorii pań na pierwszym miejscu uplasowała się Magdalena Płaczke. Natomiast na drugim miejscu zameldowała się Oliwa Laskowska. Trzecia była Anna Michalska.
W klasie Laser 4.7 wśród pań najlepsza była Magdalena Daniszewska. Zawodniczka z Niegocina zwyciężyła w czterech z sześciu wyścigów. Na drugim miejscu uplasowała się Kinga Brzóska reprezentująca MKŻ Arkę Gdynia. Natomiast trzecie miejsce przypadło Natalii Borusińskiej z UKS Zalew Kielce. Wśród chłopców zwyciężył Marek Rospond. Drugi był Kacper Kęska, zaś na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Trajnowicz
W zakończonej rywalizacji w klasie Optimist zwyciężył Jeremi Szczukowski. Drugi w zmaganiach był Stanisław Radojewski, natomiast trzeci Adam Turczynowicz. Wśród dziewcząt najlepsza była Paulina Rutkowska reprezentująca YKP Gdynia. Tuż za nią uplasowała się Maria Suchocka, broniąca barw MKŻ Arka Gdynia, trzecia była Magdalena Skórnóg z Niegocina.

Targi pracy, edukacji i przedsiębiorczości
W Gdyni trwa tydzień rodzinny
O lekkiej atletyce dla najmłodszych – Monika Pyrek Camp!
Gdynia solidarna z osobami z niepełnosprawnością
Gdynianka najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi