W weekend 5. edycja See Bloggers w Gdyni

1500 uczestników, najciekawsi prelegenci i przedstawiciele czołowych marek w Polsce pojawią się 22 i 23 lipca, już po raz czwarty w Gdyni, na piątej edycji festiwalu See Bloggers. Podczas największego wydarzenia dla twórców internetowych w kraju warsztaty i prelekcje prowadzić będą najpopularniejsi eksperci i influencerzy. W tym roku partnerem tytularnym festiwalu jest miasto Gdynia. 1500 uczestników, w tym twórcy internetowi, blogerzy i vlogerzy, spotka się 22 i 23 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Nadchodząca, piąta edycja See Bloggers Gdynia to kilka stref tematycznych, warsztaty, panele dyskusyjne i prelekcje.
– Z każdą kolejną edycją See Bloggers podnosimy poprzeczkę. W tym roku przygotowaliśmy atrakcje dla twórców internetowych, w tym warsztaty i spotkania w ramach stref tematycznych, od gotowania przez design i parenting, aż po gaming i motoryzację. Kładziemy również bardzo duży nacisk na rozwój kanałów YouTube i promowanie treści video – mówi Jakub Zając, jeden z organizatorów See Bloggers Gdynia.
 
Podczas See Bloggers spotkają się osoby prowadzące popularne profile na Snapchacie, Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Influencerzy będą mieli szansę poznania wielu kanałów dotarcia do odbiorców, sposobów, w jaki funkcjonują i budowania społeczności. Podczas warsztatów i wykładów organizatorzy i prelegenci pokażą, jaką wartość niesie za sobą różnicowanie treści i włączenie video. Uczestnicy tym samym poszerzą wiedzę i odnajdą inspirację do wzmacniania swojej osobistej marki. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Łukasz Jakóbiak, Maja Sablewska, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Hyży, Odeta Moro, Sebastian Olma, Maciej Wapiński (Wapniak), Y i Anna Dydzik, czyli Nieperfekcyjna Mama.
 
Jubileuszowa edycja festiwalu dla twórców internetowych jest również szansą dla blogerów, vlogerów i influencerów na spotkanie się z przedstawicielami firm.
 
Wstęp na wydarzenie See Bloggers Gdynia jest bezpłatny, jednak wymagana była wcześniejsza rejestracja.
– Nie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Naszym celem było zaproszenie 1500 najciekawszych twórców internetowych, którzy wnoszą ogromną wartość do polskiej blogosfery – wyjaśnia Jakub Zając.
 
Stream do wydarzenia będzie dostępny tutaj.
Więcej informacji na stronie www.seebloggers.pl .

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku