The KDMS otworzyli muzyczne okno na świat na Polskiej 1

Muzeum Emigracji już po raz trzeci organizuje cykl koncertów młodej muzycznej alternatywy. Zespoły, które zobaczymy tego lata na tarasie Muzeum (lub, w razie niepogody, w budynku Dworca Morskiego) to za każdym razem ciekawa mieszanka kilku narodowości, które wspólny język i porozumienie znajdują właśnie w muzyce. W czwartek, 13 lipca, tegoroczny cykl Koncertów z Widokiem na Świat zainaugurował zespół The KDMS. The KDMS tworzą pochodzący ze Śląska dj i producent Maximilian Skiba oraz brytyjska wokalistka Kathy Diamond. Obydwoje mieszkają w Londynie, a wspólnie muzykę tworzą z sukcesami już od kilku lat, koncertując do tej pory na kilku kontynentach. Dzięki remiksom utworów KDMS autorstwa znanych dj-ów, muzykę zespołu można usłyszeć w klubach na całym świecie.
W czwartek w Muzeum Emigracji zaprezentowali materiał ze swojej najnowszej płyty „The New Old Normal", wydanej w 2016 roku. Chwytliwe melodie, wykorzystanie żywych instrumentów i ciekawy głos Kathy – wszystko to sprawiło, że szybko rozruszali publiczność.
Kolejne wydarzenia z cyklu Koncertów z Widokiem na Świat już w przyszły czwartek, 20 lipca. O godz. 20.00 w Muzeum Emigracji zagra Buslav. Kolejny zespół, który zobaczymy w budynku Dworca Morskiego, to Young Stadium Club – ich występ odbędzie się 10 sierpnia.

Mocny gdyński akcent w programie Dostępność Plus
Gdynia wspiera walkę o dłuższe życie z cukrzycą
Mevo! Tak będzie nazywał się rower metropolitalny!
Spraw(dz)iły się na wiosnę – akcja zakończona sukcesem!
Jest pierwsze tegoroczne pisklę Bryzy i Bosmana!