Pomysły na biznes poszukiwane!

Startups Wanted to program autorstwa Strefy Startup Gdynia, który wspiera pomysły biznesowe we wczesnej fazie rozwoju. Dla jego uczestników przewidziano trwającą przez 3 miesiące serię warsztatów i konsultacji. 12 czerwca rozpoczęła nabór do tego projektu. Rekrutacja potrwa do 10 sierpnia. W ramach programu Startups Wanted osoby zakwalifikowane wezmą udział w spotkaniach z ekspertami i praktykami biznesu. Pod ich czujnym okiem będą dopracowywać swoje produkty i usługi. Ponadto uczestnicy wezmą udział w zajęciach, podczas których nauczą się m.in. rozpoznawania potrzeb klientów i rynku, oceny konkurencji czy wyboru najlepszego modelu biznesowego.
Organizowane przez Strefę Startup Gdynia wydarzenie dedykowane jest osobom z branż takich jak ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska oraz przemysłów kreatywnych (m.in. design, wzornictwo przemysłowe, multimedia, architektura). Warsztaty zakończą się specjalną prezentacją projektów podczas tzw. Demo Day. W jego trakcie niezależni eksperci będą udzielali wskazówek, a następnie wybiorą te projekty, które będą wezmą udział w bezpośrednim spotkaniu z potencjalnymi inwestorami.
Osoby, które chciałyby wziąć udział w programie Startups Wanted, muszą wypełnić formularz aplikacyjny. Do programu zostanie przyjętych 10 najlepszych pomysłów. Lista zakwalifikowanych osób zostanie ogłoszona 4 września. Przypomnijmy, że rekrutacja potrwa od 12 czerwca do 10 sierpnia.
Więcej informacji: http://ppnt.pl/pl/aktualnosci/strefa-startup/

Targi pracy, edukacji i przedsiębiorczości
W Gdyni trwa tydzień rodzinny
O lekkiej atletyce dla najmłodszych – Monika Pyrek Camp!
Gdynia solidarna z osobami z niepełnosprawnością
Gdynianka najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi