Spotkanie nowego programu akceleracyjnego dla startupów

W najbliższą środę 14 czerwca odbędzie się spotkanie informacyjne programu akceleracyjnego Pilot Maker. Dedykowane jest ono startupom oraz mikro i małym przedsiębiorstwom, które chcą rozwijać produkty lub technologie odpowiadające wyzwaniom dużych, istniejących już firm. Pilot Maker to program pilotażowych, którego celem jest zacieśnienie współpracy między startupami i korporacjami. W efekcie tej współpracy startupy będą rozwijać rozwiązania będące odpowiedzią na precyzyjnie zdefiniowane przez korporacje problemy. Jesteśmy bardzo skupieni na dojściu do konkretnych pilotażowych wdrożeń w dużych firmach – mówi Leszek Zaremba z techBrainers, organizatora spotkania.
W programie biorą udział trzy duże przedsiębiorstwa: TAURON Polska Energia, KROSS i Amplus. Wdrożenia w ramach projektu mogą mieć postać rozwiązań technologicznych w zakresie usprawnienia procesów produkcji, wdrożenia nowych produktów, bądź też rozwiązań informatycznych. Mogą to być również pilotaże w laboratorium, które następnie będą testowane przez klientów – wyjaśnia Leszek Zaremba.
Spotkanie odbędzie się 14 czerwca w sali G budynku numer III Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który jest Partnerem wydarzenia. Początek spotkania o godz. 13.00. Wstęp wolny. Rejestracja na https://goo.gl/tO8Ryl.

Po XLII sesji Rady Miasta Gdyni
Zobacz świat kina „od kuchni” w Gdyńskiej Szkole Filmowej
Świętuj 2 i 3 maja #wGdyni
Pekin: jeszcze można przystąpić do Programu Osłonowego
8 milionów na kształcenie studentów AMW