„Superświetnie” w Centrum Kultury

Mała Oliwia i jej zabawki to bohaterowie spektaklu przygotowanego przez grupę „W Kaczych Butach”, na którą zaprasza gdyńskie Centrum Kultury. Premiera będzie miała miejsce w piątek 2 czerwca o godz. 19.00. Superświetnie to spektakl dla dzieci, ale również dla dorosłych, mówiący o tym, że przyjaźń jest bardzo ważna, a spędzanie ze sobą czasu niezwykle cenne. – mówi reżyserka Magdalena Bochan-Jachimek.
Bohaterką sztuki jest mała Oliwia, która wciąż dostaje nowe prezenty: świecącą piłkę, misia, czy lalkę. Tym samym brakuje jej czasu, żeby porządnie pobawić się każdą z otrzymanych rzeczy. Odłożone na półkę zabawki postanawiają zawalczyć o uwagę dziewczynki.
O tym, co zrobią, będzie się można dowiedzieć, oglądając spektakl, którego premierowe pokazy odbędą się w piątek 2 i sobotę 3 czerwca w Centrum Kultury w Gdyni.
Spektakl na podstawie tekstu Szymona Jachimka wyreżyserowany został przez Magdalenę Bohan-Jachimek. Scenografię i kostiumy przygotowała Marta Mittlener, zaś oprawę wizualną Dorota Topolska i Marcin Łaszkiewicz.
Spektakl „Superświetnie"
2.06.17, piątek, godz. 19.00 – premiera,
3.06.17, sobota, godz. 16.00 – II premiera,
4.06.17, niedziela, godz. 12.00.
Bilety w cenie 20 zł dostępne poprzez stronę internetową: https://ckgdynia.interticket.pl/ lub na kupbilecik.pl oraz w kasie biletowej Centrum Kultury.
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51

Rozkoduj wiersz ukryty w obrazie
Akademia Morska w Gdyni z funduszami na rozwój
Nowoczesne rowery na wynajem. Ogłoszono przetarg
Senior na fali - zostań wilkiem morskim
Wydarzenia Marca '68 w Muzeum Emigracji