Wskocz na pokład Stena Spirit

Raz w roku Stena Line organizuje Dzień Otwarty dla zwiedzających. Jest to nie tylko okazja, aby zwiedzić statek Stena Spirit od środka i zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla turystów, ale także skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych atrakcji. Na pokład promu będzie można wejść w piątek 2 czerwca w godz. 11.30-18.00. Wstęp wolny. Duże promy pasażerskie zazwyczaj nie są dostępne dla zwiedzających, dlatego Dzień Otwarty Stena Line to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz a także wejścia do najbardziej prestiżowej części – na mostek kapitański.
Na pokładzie na gości czeka również wiele innych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano place zabaw, gry z piratem i ciekawe warsztaty kreatywne, na starszych wyprzedaże letnich rejsów.
Przypomnijmy, że prom Stena Spirit należący do szwedzkiego koncernu promowego Stena Line łaczy Gdynię z Karlskroną. Może zabrać w rejs 1200 pasażerów, 600 samochodów osobowych lub 100 ciężarówek. Na pokładzie, oprócz kabin, znajdziemy dyskotekę, bary i restauracje.
Na terminal dojedziemy bezpłatnym autobusem nr 4F, kursującym sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni od 11.11 co 20 minut. Zmotoryzowani znajdą przed terminalem przy ul. Kwiatkowskiego 60 parkingi dla samochodów osobowych.
Dzień Otwarty Stena Line
piątek 2 czerwca, w godzinach 11.30 – 18.00 (ostatnie wejście).
Wstęp wolny!
Terminal Promowy w Gdyni
ul. Kwiatkowskiego 60

Morska odsłona Open House Gdynia
Jak spędzić weekend #wGdyni
„Dar Młodzieży” już w Tallinie. Śledź na bieżąco trasę rejsu
Jack White 6 października zagra w Gdyni
Dzielnice przyjazne na 102!