Forum Przedsiębiorstw 2017

Już w najbliższą środę w Gdyni na tegorocznej edycji Forum Przedsiębiorstw pojawi się około 300 przedstawicieli pomorskich firm. Wydarzenie jest okazją do zdobycia aktualnej wiedzy i praktycznych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów przydatnych w biznesie. Forum Przedsiębiorstw rozpocznie się od komentarza ekspertów na temat aktualnych wydarzeń gospodarczych i oceny ich wpływu na działalność małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Maciej Reluga, Główny Ekonomista i Członek Zarządu BZ WBK, prof. dr hab Piotr Dominiak, prorektor ds. internacjonalizacji i innowacji Politechniki Gdańskiej i dr Kalina Kunowska, doradca podatkowy i wykładowca akademicki. Pierwsza część zakończy się panelem dyskusyjnym, do którego zostali zaproszeni pomorscy przedsiębiorcy.
Następnie, w ramach trzech bloków, odbędą się spotkania w obszarze: finansów, zarządzania i innowacji. Finanse będą poruszały się w obszarze ulg podatkowych, finansowania  działalności eksportowej firmy i floty samochodowej w przedsiębiorstwach. Sesja Zarządzanie zapowiada wystąpienia ekspertów w zakresie wprowadzania zmian i projektowaniu miejsca pracy tak, by wpływała na większą efektywność pracowników, a także planowania rozwoju z zespołem. Blok Innowacje poruszy kwestie współpracy firm z uczelniami, ochrony własności przemysłowej oraz pozytywnych efektów projektów badawczo-rozwojowych.
 
Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny. Trwa rekrutacja on-line poprzez stronę internetową www.forumprzedsiebiorstw.pl. Więcej informacji na stronie internetowej oraz na  Facebooku wydarzenia  Forum Przedsiębiorstw.
Forum Przedsiębiorstw
31 maja, środa, godz. 9.00
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni

O pieczy zastępczej na konferencji „Kierunek – dziecko”
Jak zadbać o seniorów? Uczą się od Gdyni
„Życie tętni otwartymi naczyniami” - akcja zdrowotna
W środę XLII sesja Rady Miasta Gdyni
„Elektra" Statkiem Roku