Po pracę do Gdyni

Wysyłasz mnóstwo CV dziennie, ale telefon wciąż milczy? Zastanawiasz się dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta: dziś pracy szuka się inaczej! Jeśli chcesz znaleźć zajęcie marzeń, weź sprawy w swoje ręce. Pracodawca sam Cię nie znajdzie, musisz mu w tym pomóc. To Ty zapukaj do jego drzwi, albo… przyjdź 30 maja na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni. 30 maja (wtorek) w Gdynia Arenie pojawi się blisko 150 przedsiębiorców z różnych branż. Zaprezentują oni swoje aktualne oferty pracy, wymagania stawiane kandydatom oraz warunki zatrudnienia. Osoby odwiedzające targi będą mogły zapoznać się także z ofertą szkół oraz firm szkoleniowych. Dodatkowo uczniowie będą mieli możliwość skorzystania z szeregu ciekawych, bezpłatnych warsztatów i spotkań, m.in. dotyczących świadomego planowania swojej przyszłości zawodowej i edukacyjnej.
Każda osoba odwiedzająca targi powinna przeanalizować, z jaką branżą lub specjalizacją wiąże swoją dalszą karierę zawodową. Zawęzi to bowiem obszar poszukiwań. Bogata oferta firm prezentujących się na targach da przybyłym możliwość wyboru zgodnego z oczekiwaniami i planami.
Jednym z punktów programu targów, cieszącym się co roku ogromnym zainteresowaniem, będzie możliwość skorzystania z porad osób specjalizujących się w doradztwie zawodowym. Jeśli nie jesteś w stanie określić swojej ścieżki zawodowej – poradź się praktyków! Podpowiedzą oni m.in. jaki kierunek obrać, jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne. Nie zabraknie też konsultacji i porad w zakresie wizerunku. Wizażyści pokażą, jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż; masażyści pomogą wyeliminować napięcie mięśni, które towarzyszy stresującym sytuacjom, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.
Podczas tegorocznej edycji targów Centrum Nauki Experyment zaprezentuje również zaskakujące eksperymenty fizyczne oraz chemiczne.
Udział w Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości jest bezpłatny. Ich organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni wraz z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Fundacją Gospodarczą.
Termin: 30 maja 2017, godz. 10.00-14.00
Miejsce: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8

Morska odsłona Open House Gdynia
Jak spędzić weekend #wGdyni
„Dar Młodzieży” już w Tallinie. Śledź na bieżąco trasę rejsu
Jack White 6 października zagra w Gdyni
Dzielnice przyjazne na 102!