42. FPFF w Gdyni czeka na młodych jurorów!

Jesteś nastolatkiem i interesujesz się kinem? Chcesz oglądać najnowsze polskie filmy, dyskutować o nich i nagrodzić najciekawszą produkcję? Weź udział w konkursie Filmoteki Narodowej i zdobądź nowe doświadczenia na najważniejszym polskim festiwalu filmowym! Jest na to czas do 30 czerwca 2017 roku. Konkurs skierowany jest do uczniów ostatniej klasy gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz absolwentów szkół ponadgimnazjalnych roku szkolnego 2016/2017.
Jury Młodych
Podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Jury Młodych już po raz kolejny oceniać będzie filmy z Konkursu Głównego. Uczestnicząc w pracach Jury, uczniowie, którzy interesująco i przy pomocy rzeczowych argumentów potrafią wyrażać własne zdanie, będą mogli udoskonalić swoje umiejętności i zdobyć niezwykłe doświadczenia.
Zgłoszenia
Aby zostać młodzieżowym jurorem, należy napisać recenzję bądź stworzyć wideorecenzję dowolnego filmu. Autorskie prace można publikować na stronie www.skrytykuj.pl do 30 czerwca 2017 roku włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone do 10 lipca 2017 roku. Koniecznie uważnie przeczytaj Regulamin, dostępny na stronie www.skrytykuj.pl.
42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku. Koszty podróży i zakwaterowania pokrywają organizatorzy.
 
Konkurs organizowany jest w ramach akcji „Skrytykuj.pl”, realizowanej przez Filmotekę Narodową przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Rozkoduj wiersz ukryty w obrazie
Akademia Morska w Gdyni z funduszami na rozwój
Nowoczesne rowery na wynajem. Ogłoszono przetarg
Senior na fali - zostań wilkiem morskim
Wydarzenia Marca '68 w Muzeum Emigracji