Studenci będą się bawić!

Jak co roku o tej porze studenci przygotowują się do…juwenaliów! W dniach 25-27 maja na gdyńskim Molo Południowym nie zabraknie dobrej zabawy, koncertów, food trucków, aktywności sportowych oraz wielu innych atrakcji, nie tylko dla studentów.
Już po raz dziesiąty gdyńscy żacy bawić się będą na Delfinaliach. Impreza co roku przyciąga rzesze studentów i entuzjastów studenckich klimatów. Tym razem Molo Południowe na 3 dni zamieni się w imprezową przestrzeń, gdzie nie tylko będzie można poszaleć w rytm muzyki Enej, Mesajah, Kękę czy oszaleć „Przez twe oczy zielone” Zenka Martyniuka, ale także wziąć udział w grze miejskiej, biegu, turnieju piłki halowej czy regatach łodzi wiosłowych. Sympatycy morskich kadrów również znajdą coś dla siebie. Podczas juwenaliów będzie można obejrzeć wystawę zdjęć wyłonionych w konkursie „Moja morska przygoda”.
Wejście na koncerty będzie możliwe od godz. 18.00. Natomiast codziennie w godzinach 11.00–17.00 oraz 18.00–0.00, vis a vis Akwarium Gdyńskiego odbywać się będzie Festiwal Food Trucków.
Jak wiadomo muzyka łagodzi obyczaje, o gustach się nie dyskutuje, a na juwenaliach przede wszystkich chodzi o dobrą zabawę, stąd w programie bardzo mocny akcent–piątkowy discopolowy line-up.

25 maja (czwartek)
Enej
Mesajah
Vavamuffin
26 maja (piątek)
Zenon Martyniuk - zespół AKCENT
Piękni i Młodzi
Czadoman
Playboys
27 maja (sobota)
Kękę
Paluch
Dwa Sławy
Mioush

Delfinalia, czyli gdyńskie juwenalia organizowane są przez szeroką koalicję złożoną z uczelni wyższych, samorządów studenckich, organizacji pozarządowych w skład której wchodzą: Akademia Morska, Akademia Marynarki Wojennej, samorządy studentów obu uczelni, firma eventowa Wolart oraz Stowarzyszenie Absolwentów Akademii Morskiej.

Więcej informacji na www.delfinalia.pl.

Powstanie największy na świecie system rowerów elektrycznych
Gdyńscy gimnazjaliści najlepsi w województwie
248 mln na rozwój gdyńskiego portu
Dzień Muzealnika #wGdyni
Kibicujmy razem na Chwarznie-Wiczlinie!