User Experience – doświadcz nowego

Tipi UX to spotkania, które poruszają tematykę User Experience. Pierwsze Tipi UX odbyło się rok temu w Gdyni, a obecnie organizowane jest również w innych miastach Polski. Główną tematyką spotkań jest grafika, psychologia i marketing – słowem najważniejsze zagadnienia dla każdego, kto chciałby tworzyć użyteczne rozwiązania. 29 maja osoby, które chciałyby poznać to zagadnienie będą mogły poszerzyć swoją wiedzę podczas wydarzenia Tipi UX Trójmiasto w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Organizująca wydarzenie w Gdyni Zuzanna Ćwiąkała wyjaśnia, na czym polega UX. User Experience to projektowanie z uwzględnieniem w pierwszej kolejności potrzeb użytkownika. Szukamy rozwiązań, które są najlepsze i najłatwiejsze dla użytkownika, takie, które będą najbardziej intuicyjne. Na pierwszy plan wysuwa się dobro osoby, która
z rozwiązań będzie korzystać. W skład pojęcia wchodzą elementy projektowania, programowania, psychologii. User Experience skupia się na wrażeniach, jakich doznaje użytkownik rozwiązań interaktywnych.
Główną ideą przyświecającą wydarzeniu jest zainteresowanie nowych osób tematyką User Experience. Chcemy zapoznać osoby, które  chciałyby w przyszłości pracować w branży  UX, z ludźmi zajmującymi się tym zagadnieniem profesjonalnie. Naszym celem jest dokładniejsze przedstawienie tej tematyki, nowych idei i zintegrowanie środowiska UX – mówi Zuzanna Ćwiąkała.
Kierujemy nasze spotkania do osób, które rozważają  pracę w branży UX lub są w niej
od niedawna i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę. Tipi UX pozwala takim osobom nawiązać kontakt z bardziej doświadczonymi UX – designerami oraz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie – dodaje organizatorka.
Spotkania Tipi UX Trójmiasto odbywają się cyklicznie w PPNT. Najbliższe odbędzie się w poniedziałek 29 maja w Strefie Startup w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Początek o godz. 17.45. Wstęp jest darmowy, ale konieczna jest rezerwacja na evenea.pl.

Gdynia wzorem w programie Dostępność Plus
Wyjątkowe urodziny Julki
"Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie"
Rozlicz PIT w Rivierze z pomocą urzędników!
Śródmieście się zmienia. Miej na to wpływ