Arka nie zapomina o Grzegorzu Krychowiaku

Choć Grzegorz Krychowiak opuścił gdyńską Arkę wiele lat temu, to jego była drużyna o nim nie zapomina. Wczoraj klub miał okazję podyskutować na twitterze ze swoim byłym graczem przy okazji odbywającej się w Gdyni Akademii KlasyEkstra. Jeden z chłopców biorących udział w zawodach miał na sobie koszulkę PSG z nazwiskiem Grzegorza Krychowiaka. Arka podpisała zdjęcie, mówiąc, że szuka następców pomocnika francuskiego klubu. Na odpowiedź reprezentanta Polski nie trzeba było długo czekać. – Tak jak ja… siedzi na ławce rezerwowych – skwitował z uśmiechem zdjęcie siedzącego na murawie chłopca Grzegorz Krychowiak.
Odpowiedź klubu była równie szybka. – Grzesiu, kiedy Twój młody fan jak wyrwał na boisko, nie było co z przeciwników zbierać. Wiemy, że za chwilę pokażesz klasę na murawie! Czekamy.
W dyskusję natychmiast włączyli się inni twitterowicze, zapewniając, że wierzą w piłkarza i czekają na powrót – a inni, nawiązując do miejsca Arki w tabeli, dodawali – Panie Grzegorzu, jakby co – Arka szuka wzmocnień.
Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak bronił barw Arki w latach 2005-2006. Prosto z Gdyni reprezentacyjny pomocnik trafił do francuskiego klubu Girondins Bordeaux.
 Do dyskusji również włączył się twitterowy profil Gdyni. My również trzymamy kciuki za Grzegorza!

Po XLII sesji Rady Miasta Gdyni
Zobacz świat kina „od kuchni” w Gdyńskiej Szkole Filmowej
Świętuj 2 i 3 maja #wGdyni
Pekin: jeszcze można przystąpić do Programu Osłonowego
8 milionów na kształcenie studentów AMW