Arka nie zapomina o Grzegorzu Krychowiaku

Choć Grzegorz Krychowiak opuścił gdyńską Arkę wiele lat temu, to jego była drużyna o nim nie zapomina. Wczoraj klub miał okazję podyskutować na twitterze ze swoim byłym graczem przy okazji odbywającej się w Gdyni Akademii KlasyEkstra. Jeden z chłopców biorących udział w zawodach miał na sobie koszulkę PSG z nazwiskiem Grzegorza Krychowiaka. Arka podpisała zdjęcie, mówiąc, że szuka następców pomocnika francuskiego klubu. Na odpowiedź reprezentanta Polski nie trzeba było długo czekać. – Tak jak ja… siedzi na ławce rezerwowych – skwitował z uśmiechem zdjęcie siedzącego na murawie chłopca Grzegorz Krychowiak.
Odpowiedź klubu była równie szybka. – Grzesiu, kiedy Twój młody fan jak wyrwał na boisko, nie było co z przeciwników zbierać. Wiemy, że za chwilę pokażesz klasę na murawie! Czekamy.
W dyskusję natychmiast włączyli się inni twitterowicze, zapewniając, że wierzą w piłkarza i czekają na powrót – a inni, nawiązując do miejsca Arki w tabeli, dodawali – Panie Grzegorzu, jakby co – Arka szuka wzmocnień.
Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak bronił barw Arki w latach 2005-2006. Prosto z Gdyni reprezentacyjny pomocnik trafił do francuskiego klubu Girondins Bordeaux.
 Do dyskusji również włączył się twitterowy profil Gdyni. My również trzymamy kciuki za Grzegorza!

Wiecha na budynku w programie Mieszkanie Plus
Zatonął zabytkowy jacht w gdyńskiej marinie
Jak spędzić weekend w Gdyni
"Romeo i Julia” na deskach Teatru Miejskiego
„Spleśniały chleb to dla nich wyrok śmierci"