Świat wokół nieruchomości - Real Estate Impactor

Jak zmiany w myśleniu o przestrzeni i nowe trendy na rynku nieruchomości przekuć w udany biznesowy pomysł? Tego m.in. dotyczyć będzie pierwszy kongres rynku nieruchomości – Real Estete Impactor. Do Gdyni już w najbliższy poniedziałek i wtorek, 22 i 23 maja, przyjadą samorządowcy oraz specjaliści branżowi z kraju i zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest dziennik Rzeczpospolita. Gdynia, jako miejsce eventu, wybrana została nieprzypadkowo. To miasto, które jakość życia i pracy zawsze stawia na pierwszym miejscu. - W Gdyni  tworzymy taką ofertę, by nie trzeba było wyprowadzać się poza granice miasta.  Jedynym  z najważniejszych projektów rozwojowych jest „Gdynia Zachód”.  Przed nami też wielkie wyzwanie, jakim jest budowa nowej części śródmieścia Gdyni. To nowa jakość życia, nie tylko dla gdynian, ale także dla osób, które poszukują wygodnego miejsca do mieszkania  – podkreśla prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.
Rozmowy w gronie międzynarodowych ekspertów z różnych dziedzin życia dotyczyć będą tego, co dziś wpływa na rynek nieruchomości, jak i gdzie szukać inspiracji mogących odegrać znaczącą rolę w tworzeniu nowatorskich projektów biznesowych. Przez dwa dni w gronie międzynarodowych ekspertów omawiane będą kwestie, które dziś mają znaczący wpływ na biznes. Tematami rozmów będą geopolityka, zmiany klimatyczne, technologie, przywództwo i zarządzanie, zmiany społeczno-demograficzne.
Uczestnikami konferencji będą m.in. prezydent Wojciech Szczurek, który weźmie udział w dyskusji: Samorządowcy czy wizjonerzy: kogo dzisiaj potrzebują miasta, aby przyspieszyć tempo rozwoju? oraz wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała, która uczestniczyć będzie w debacie Walka o talent – nowa siła napędzająca rozwój miast.
Wydarzenie ma dostarczyć przedstawicielom branży nieruchomości wiedzy, która pomoże  zrozumieć ukryte potrzeby i motywacje klienta z innych dziedzin i sektorów, które pozwolą lepiej przewidzieć przyszłe trendy, zaplanować strategię i kierunki rozwoju.
Program wydarzenia:  https://reimpactor.pl/program.html
 
Fot. Marek Sałatowski

Powstanie największy na świecie system rowerów elektrycznych
Gdyńscy gimnazjaliści najlepsi w województwie
248 mln na rozwój gdyńskiego portu
Dzień Muzealnika #wGdyni
Kibicujmy razem na Chwarznie-Wiczlinie!