Ferie na sportowo

Ferie zimowe na półmetku i tak, jak obiecaliśmy, nikt w Gdyni się nie nudzi. Zimowa aura sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, ale otwarte dla uczniów są też muzea, biblioteki oraz gdyńskie obiekty sportowe. Do tych ostatnich zapraszamy dzisiaj w naszym przewodniku po feriach w Gdyni.

Ferie na sportowo w Gdyńskim Centrum Sportu, fot. gdyniasport.pl

Gdyńskie Centrum sportu zaprasza do Hali Lekkoatletycznej GCS (ul. Olimpijska 5/9) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Podczas tegorocznej edycji tradycyjnie można spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy, unihokej oraz sprawdzić się w popularnej grze „piłkarzyki". Naturalnie jest również specjalny kącik zabaw dla najmłodszych.

W salce fitness w godz. 11.00-12.00 odbywają zajęcia ruchowo-taneczne z zumby dla dzieci. W tym samym miejscu w godz. 12.30-13.30 odbywa się gimnastyka dla dzieci.

Ferie na sportowo w Gdyńskim Centrum Sportu, fot. gdyniasport.pl

Aktywności prowadzą wykwalifikowani instruktorzy Gdyńskiego Centrum Sportu.

Na zajęcia nie jest prowadzona rejestracja. Uczestnictwo w poszczególnych zajęciach jest dobrowolne.

Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju (ul. Świętojańska 5/7) zaprasza dzieci od lat 10 oraz młodzież szkolną do uczestnictwa w treningach strzeleckich w czasie ferii.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 11.00-15.00 na strzelnicy pneumatycznej Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju (ul. Świętojańska 5/7; wejście od ul. Pułaskiego). Prowadzi je olimpijczyk Jerzy Greszkiewicz, zawodnik WKS „FLOTA'' Gdynia.

Klub Sportowy Bombardier Gdynia zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na bezpłatne zajęcia sportowe sekcji bokserskiej. Ćwiczenia odbywają się w dni powszednie w godz. 11.00-12.30 w hali UKS „Galeon" (ul. Morska 89).

Wszystkie aktywności są nieodpłatne. Wystarczy zabrać ze sobą odpowiedni strój, obuwie na zmianę oraz... dobry humor.

Ferie na sportowo w Gdyńskim Centrum Sportu, fot. gdyniasport.pl

fot. gdyniasport.pl


Targi pracy, edukacji i przedsiębiorczości
W Gdyni trwa tydzień rodzinny
O lekkiej atletyce dla najmłodszych – Monika Pyrek Camp!
Gdynia solidarna z osobami z niepełnosprawnością
Gdynianka najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi