Startuje III edycja projektu „Gdyński BiznesMam”

Mają głowy pełne pomysłów, są kreatywne i gotowe na nowe wyzwania oraz są mamami chcącymi rozpocząć własny biznes. W środę 19 października 2016 r. rusza kolejna odsłona projektu „Gdyński BiznesMam", który ma pomóc kobietom wychowującym dzieci ukształtować i zrealizować plan na własną firmę.

Gdyński BiznesMam

„Projekt „Gdyński BiznesMam" poświęcony jest mamom, które chcą wrócić na rynek pracy i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Tak jak w poprzednich edycjach przygotowaliśmy warsztaty ze skutecznej komunikacji, szukania klienta i na podstawie doświadczeń pań, które brały udział w pierwszej, drugiej edycji programu i rozpoczęły działalność, którą prowadzą do dnia dzisiejszego, rozszerzyliśmy tematykę zajęć o pisanie biznes planu i warsztaty z technik niwelowania stresu. - tłumaczy Anna Berg z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

W ramach projektu przeprowadzonych zostanie dziewięć spotkań, prowadzonych między innymi przez: psychologów, trenerów i doradców biznesowych, doświadczonych menagerów sprzedaży czy wizażystkę. „Gdyński BiznesMam" skierowany jest do niepracujących mieszkanek Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym. Na spotkania mamy mogą przyjść z dzieckiem, dla którego zapewniona będzie opieka animatora.

Zajęcia trwać będą do 14 grudnia 2016 roku i odbywać się będą w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Regulamin i szczegóły projektu znajdują się na stronie internetowej: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 18 października 2016 r.


Gdyńska firma tworzy rozwiązania dla światowych armatorów
Miasto widziane oczami dziecka
I Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych – ruszyły zapisy
Gdynia – najbardziej otwarta na obywateli w Polsce!
30. urodziny gdyńskiej firmy z Krzemowej